0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۲
۱
Gangwon FC
Finished
۱۵:۰۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۱
۴
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۳۰
Gimcheon Sangmu FC
۴
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Serie A
Bragantino Red Bull
۰
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Arsenal de Sarandi
۲
۱
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۰:۳۰
Independiente
۱
۳
Platense
Finished
۰۵:۰۰
Newell's Old Boys
۲
۲
Patronato
Finished
۰۲:۳۰
Club Atletico Aldosivi
۲
۱
Rosario Central
Finished
۰۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Gwangju FC
۲
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۴:۳۰
Daejeon Citizen
۲
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۵:۰۰
  United States MLS
Colorado Rapids
۲
۳
Austin FC
Finished
۰۵:۳۰
FC Dallas
۱
۱
Inter Miami CF
Finished
۰۵:۳۰
Los Angeles Galaxy
۴
۰
Montreal Impact
Finished
۰۷:۰۰
Orlando City SC
۳
۵
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۳۰
  China League One
Kunshan
۱
۱
Shaanxi Changan
Finished
۱۲:۰۰
Shanghai Jiading
۱
۲
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۲:۰۰
Shenyang Urban FC
۰
۲
Heilongjiang Ice City FC
inprogress
۱۶:۰۰
Nanjing Fengfan
۳
۱
Beijing Institute of Technology
Finished
۱۲:۰۰
  North and Central America CONCACAF Championship Women
Mexico (W)
۰
۱
Jamaica (W)
Finished
۰۶:۳۰
USA (W)
۳
۰
Haiti (W)
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۲
۳
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Cambodia U19
۱
۲
Malaysia U19
Finished
۱۲:۳۰
Singapore U19
۰
۰
Timor Leste U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Mexico LIGA MX
Pachuca CF
۲
۰
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۶:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Club 9 de Octubre
۲
۱
Orense SC
Finished
۰۴:۳۰
  Australia New South Wales League One
NWS Spirit
۱
۱
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۴:۱۵
  Singapore Premier League
Young Lions
۰
۱
Hougang United FC
inprogress
۱۶:۱۵
  India Shillong Premier League
Nangkiew Irat
۲
۰
Mawkhar
inprogress
۱۵:۰۰
  Australia NPL Western Australia
Stirling Lions
۱
۰
Cockburn City
inprogress
۱۶:۰۰
  Brazil Serie C
AA Aparecidense
۲
۲
ABC Futebol Clube
Finished
۰۳:۳۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Mindil Aces
۲
۱
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۴:۱۵
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۳
۰
Sportivo Trinidense
Finished
۰۳:۴۵
  Cambodia Premier League
Preah Khan Reach Svay Rieng
۰
۰
Phnom Penh Crown
inprogress
۱۶:۰۰
Naga World FC
۰
۲
Visakha FC
inprogress
۱۶:۰۰
  Chile Primera B
San Luis de Quillota
۰
۰
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
C.D. Universidad de Concepcion
۱
۱
Melipilla
Finished
۰۵:۰۰
  Australia Tasmania Super League Women
Olympia Warriors FC (W)
۰
۴
Taroona (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Newcastle Olympic
۱
۲
Valentine Phoenix
Finished
۱۲:۴۵
  Tanzania U20 League
Biashara United FC U20
۰
۰
Namungo FC U20
inprogress
۱۵:۳۰
  Africa Africa Cup of Nations Women
Burundi (W)
۲
۴
Botswana (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Malaysia Super League
Melaka United
۰
۰
Selangor FC
inprogress
۱۶:۴۵
  Australia Western Australia State Cup Women
Sorrento (W)
۰
۱
Balcatta (W)
inprogress
۱۶:۰۰
  Asia AFF Championship Women
Laos (W)
۱
۰
Cambodia (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Africa COSAFA Cup, Group A
Seychelles
۰
۰
Botswana
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Albany Creek
۰
۰
Souths United
inprogress
۱۴:۰۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۰
۰
Holland Park Hawks
Finished
۱۴:۰۰
Taringa Rovers
۰
۰
Grange Thistle SC
inprogress
۱۴:۰۰
  World Friendly Club Matches
FK Slovan Duslo Sala
۴
۲
FK Raca Bratislava
Finished
۱۲:۳۰
Brondby I.F.
۱
۰
Lyngby BK
Finished
۱۵:۰۰
NK Brinje Grosuplje
۱
۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۲:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۱
۲
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۳:۳۰
FK Velez Mostar
۰
۰
FK Sloboda Tuzla
inprogress
۲۰:۳۰
  Bhutan Premier League
Tensung FC
۲
۰
Terton FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia Victoria Dockerty Cup
Oakleigh Cannons
۳
۲
Avondale FC
Finished
۱۴:۰۰
  Malaysia Liga M3
KSR Sains
۲
۱
Manjung City
Finished
۱۳:۱۵
  Australia NPL Queensland
Sunshine Coast Fire
۰
۰
Western Pride
Cancelled
۱۴:۰۰
Brisbane Roar NPL
-
-
Capalaba
Finished
۱۴:۰۰
Sunshine Coast Wanderers
۰
۰
Queensland Lions SC
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Estrela do Norte
۰
۰
Desportiva Ferroviaria
Finished
۰۲:۳۰
  Australia Victoria Cup Women
Heidelberg United (W)
۲
۳
South Melbourne (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Iceland 4. Deild
KFB
۰
۳
Hviti Riddarinn
Finished
۰۰:۳۰
  Mongolia 2nd League
Alliance
۰
۳
Selenge FC
Finished
۰۹:۲۹
  Belarus Reserve League
Dnepr Mogilev Reserves
۳
۰
FC Minsk Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Torpedo Zhodino Reserves
۲
۱
FK Slutsk Reserves
Finished
۱۴:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید